Powitali lato


 

W upalne popołudnie 2 lipca br. w „Igloo Club” nad Zalewem „Czyste” trwało powitanie lata połączone z zakończeniem sezonu artystycznego 2018/2019 w Ośrodku Kultury w Grodzisku Dolnym. Uczestniczyli w nim dzieci i młodzież z kół zainteresowań wraz ze swoimi rodzicami.

Piknik rozpoczęły występy wokalistek z trzech grup wokalnych, po czym nastąpiło wręczenie dyplomów i upominków wszystkim podopiecznym Ośrodka Kultury za pracę w zespołach w minionym roku. Dalsza część pikniku przebiegała już tylko pod znakiem zabawy. Można było zatem przyozdobić sobie twarz w różne wzory i kolory, bawić się do woli na placu zabaw czy puszczać ogromne bańki mydlane. Wszyscy mogli też brać udział w tańcach i zabawach integracyjnych, które prowadzili instruktorzy. W międzyczasie pragnienie i głód można było zaspokoić korzystając z grilla oraz słodyczy i napojów. Tak powitano lato, które będzie z nami przez dwa miesiące.

Dzieciaki naładujcie więc w tym czasie „swoje akumulatory” pozytywną, słoneczną energią, by we wrześniu z nowymi siłami i zapałem wrócić do szkoły i zajęć w Ośrodku Kultury. Galerię zdjęć do pobrania znajdziesz klikając tutaj