Seniorzy ciągle niepokonani

Seniorzy Grodziszczanki do swojego konta dopisują kolejne trzy punkty. LKS Grodziszczanka pokonała na wyjeździe Plantator Nienadówka 2:0.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od groźnej akcji przeciwników, już w 3 minucie nasz zespół bliski był utraty bramki. Nasz bramkarz wyszedł z bramki, przeciwnik go minął i oddał strzał na bramkę, jednak przed utratą gola uchronił nas Mateusz Pałys-Rydzik, który wślizgiem wybił piłkę. Ta część spotkania nie należała do najlepszych w wykonaniu Grodziszczanki, która oddała mało strzałów w kierunku bramki, a groźniejsza akcja pojawiła się w 33 minucie, gdy piłkę z rożnego wykopał Sylwester Duda. Ta wleciała w pole karne, główką piłkę do bramki chciał skierować Arkadiusz Duda, jednak przeleciała ona nad poprzeczką. Wynik przed zejściem do szatni nie zmienił się.

W drugiej części nasi zawodnicy ruszyli do ataku, już w drugiej minucie Arek Duda podał piłkę do środka, gdzie znajdował się Mateusz Walkowicz, ten wybił ją do przodu pod nogi Kacpra Koniecznego, jednak ten strzelił obok bramki. Dwie minuty później rzut rożny wykonywał trener naszego zespołu, ale piłkę ponad poprzeczkę wybił bramkarz gospodarzy. W 52 minucie kolejny groźny atak wyprowadzili zawodnicy z Nienadówki, ich zawodnik urwał się naszym obrońcom i w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał strzał obok lewego słupka naszej bramki. Bramki dla naszego zespołu padły dopiero 10 minut przed końcem meczu, dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Mateusz Walkowicz, dla którego były to gole numer 24. i 25. W tym sezonie. W drugiej akcji, już w doliczonym czasie gry, trener wykorzystał podanie Andrzeja Przeszło, który wykonywał rzut wolny przy naszej bramce.

BRAMKI: 81' Mateusz Walkowicz, 91' Mateusz Walkowicz

SKŁAD: Jacek Wolańczyk, Paweł Przeszło (83' Dominik Gdański), Andrzej Przeszło, Mateusz Pałys-Rydzik, Krzysztof Kryla, Kacper Konieczny (71' Dawid Wnęk), Sylwester Duda (46' Marcin Szpila), Arkadiusz Duda, Konrad Karwacki, Damian Karwacki (79' Grzegorz Czerwonka), Mateusz Walkowicz.