Dobra gra - słaby wynik


 

Sądząc po ostatecznym wyniku spotkania, które odbyło się w minioną niedzielę na stadionie w Grodzisku Górnym pomiędzy żeńskimi zespołami piłki nożnej Grodziszczanki Grodzisko Dolne i Startu Jarosław, można rzec, że był to jednostronny pojedynek toczony krótko mówiąc do jednej bramki.

Właśnie w tym rzecz, że osąd ten jest mylny i nie odzwierciedla prawdziwego przebiegu zdarzeń jaki miał miejsce tego popołudnia na stadionie. Grodziszczanki rozegrały chyba jedno z lepszych spotkań w rundzie jesiennej i dzielnie stawiały opór nomen omen zespołowi, który od początku sezonu pretenduje do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Start zwłaszcza w pierwszej połowie niemiłosiernie się męczył i w żaden sposób nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie bramkarki z Grodziska. Druga połowa przebiegała już jednak pod dyktando piłkarek z Jarosławia, które zwłaszcza po zdobyciu pierwszego gola mocno przyspieszyły i szybko zapewniły sobie zdobycz w postaci trzech punktów.

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Start Jarosław 0 : 5 (0:0)

Skład LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne: Gorący Izabela, Trojnar Klaudia, Żak Karolina, Tabin Karolina, Szałapska Brygida, Rachwał Aneta, Gdańska Wiktoria, Kiełb Natalia, Ochab Klaudia, Żak Zuzanna i Kulpa Paulina.