Gra bez punktów

Dużo lepsza gra niż wynik końcowy. Tym jednym zdaniem można określić sobotni mecz Grodziszczanek, które tym razem wizytowały boisko Startu Jarosław, w chwili obecnej beniaminka, a zarazem lidera III podkarpackiej ligi piłki nowej kobiet.

Pierwsza połowa spotkania upłynęła pod dyktando drużyny przyjednaj, która nie pozwoliła piłkarkom Startu na pokazanie swoich możliwości piłkarskich. Jedyną okazje, którą zresztą skrupulatnie wykorzystały miały gospodynie w 33 minucie, kiedy wykorzystały stały fragment gry i po dobrze wykonanym rzucie wolnym objęły prowadzenie 1:0. Ambitne Grodziszczanki szybko rzuciły się do odrobienia strat i już trzy minuty później stanęły przed szansą wyrównania wyniku spotkania. Po solowym rajdzie Klaudii Kawalec i faulu w polu karnym, sędzina główna spotkania nie miała innego wyjścia jak wskazać punkt 11 metrów. Pewnym egzekutorem w tym wypadku była Natalia Kiełb i było 1:1.

Druga połowa wyglądała podobnie jak i pierwsza, jednak to piłkarki Startu wyszły z tego pojedynku zwycięsko i po dwóch szybkich kontratakach zdobyły jeszcze dwa gole przypieczętują tym samy zdobycie kolejnych trzech punktów.

Start Jarosław: LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 : 1 (1:1)

Skład LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne: Lenart, Okoń, Kuźniar, Rynasiewicz, Trojnar( 60 – Sołek Paulina ), Kiełb, Tabin, Ochab, Rachwał, Kawalec (41 – Zygmunt), Krysa (70 – Sobala).