Przed nami Dni Grodziska


 

Zbliża się kolejne Święto Gminy – Dni Grodziska 2017, które odbędą się w dniach 6-9 lipca. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Obchodom Dni Gminy towarzyszyć będą różnorodne wydarzenia - wystawy, turnieje sportowe dla starszych i młodszych, pogadanki o bezpieczeństwie, gry i zabawy dla dzieci oraz koncerty, które trwać będą od czwartku do niedzieli włącznie.

Zgodnie z przygotowanym programem, turnieje sportowe odbywać będą się zarówno na orliku w Grodzisku Dolnym, jak i na stadionie w Grodzisku Górnym. Swoich przedstawicieli wystawią parafie i strażacy z gminnych jednostek OSP. Będą też mecze drużyn dziewczęcych oraz oldbojów.

Sobotni poranek zalew „Czyste” opanują dzieci i młodzież. Najpierw odbędą się wędkarskie połowy zorganizowane przez Koło Wędkarskie „Pstrąg”, zaś po południu w bloku o bezpieczeństwie pogadanki, gry, zabawy i pokazy sprzętu zademonstrują policja i straż pożarna.

Finalna impreza odbędzie się w niedzielę 9 lipca na stadionie w Grodzisku Górnym. Dla szukających zabawy dzieci czekać będzie plac cyrkowy z warsztatami cyrkowymi. O godz. 17 pokazy ratownictwa medycznego z udzielaniem pierwszej pomocy, a także ćwiczenia z użyciem defibrylatorów. Wieczorem dawkę śmiechu zaserwuje jeden z najpopularniejszych satyryków – Marcin Daniec.

Muzykę dla wszystkich pokoleń zagra i zaśpiewa zespół „TerazMY”. Gwiazdą tegorocznych Dni Grodziska będzie Mesajah.

Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy!